Info Distributions

Projekty graficzne - oferta

 

 

 

Zapewniamy Państwu pakiet kompleksowych usług związanych z identyfikacją graficzną, która zależnie od Państwa oczekiwań, może skutkować nową kreacją wizerunku, uzupełnieniem istniejącego profilu lub też całkowitym rebrandingiem graficznym.

 

Pracę z nowo powstałymi firmami zaczynamy od przygotowania księgi znaku, która zawiera znak graficzny w postaci wektorowej (logo), jej specyfikację produkcyjną, dopuszczalne modyfikacje oraz przeniesienie na zleceniodawcę praw autorskich.

 

W ramach naszej oferty nasz dział graficzny proponuje przygotowanie:

 

W przeciwieństwie do innych agencji reklamowych nie stosujemy ograniczeń w ilości wprowadzonych przez Państwa poprawek graficznych, a opłat za przygotowanie projektów nie pobieramy.

 

Zespół graficzny tworzą absolwencji Gdańskiej i Łódzkiej Plastycznej Szkoły Wyższej.

 

 

 

Nasi klienci:

abaga.pngbrico.pngabo.pngarte.pngbsfarm.pngboardrockers.pngaviva.pngautometer.pngblirt.png5smakow.pngcaptal.pngbushido.pnganna.pngbautech.pngauchan.png4poryroku.pngaxis.pngcalypso.pngbigapple.pngbioway.pngabaga.pngbrico.pngabo.pngarte.pngbsfarm.pngboardrockers.pngaviva.pngautometer.pngblirt.png5smakow.pngcaptal.pngbushido.pnganna.pngbautech.pngauchan.png4poryroku.pngaxis.pngcalypso.pngbigapple.pngbioway.png