Info Distributions

Dystrybucja ulotek - oferta

 

 

 

Dystrybucja materiałów reklamowychNasza firma od ponad 10 lat zajmuje się roznoszeniem ulotek reklamowych do skrzynek pocztowych, po blokach mieszkalnych i domkach jednorodzinnych. Nasza wykwalifikowana grupa kolporterów gwarantuje skuteczne dotarcie do potencjalnych odbiorców Państwa oferty.

 

Proces dystrybucji druków jest kompilacją kilku dzialań, których odpowiednia koordynacja jest kluczem do zagwarantowania przez naszą firmę rzetelności powierzonych nam druków promocyjnych. Działania te rozpoczynają się już od fazy koncepcyjnej, w której - wspólnie z klientem - zastanawiamy się nad:

 

a następnie - po otrzymaniu informacji o terminie dostawy druków - dokonujemy wyboru dystrybutorów, których skuteczność została potwierdzona podczas kilkuletniej selekcji.

 

W każdej dzielnicy, w której odbywa się dystrybucja gazetek reklamowych, nasi dystrybutorzy dokładają wszelkich starań, aby Państwa reklama dotarła do skrzynek pocztowych mieszkańców, gdyż zapewnia to dużo lepszą skuteczność dotarcia do klienta.

 

Od momentu rozpoczęcia dystrybucji przez ekipę, na miejscu cały czas obecny jest tzw. Supervisor, który nadzoruje proces kolportażu, pomaga w trudnych sytuacjach oraz sprawdza jakość pracy naszych pracowników po zakończeniu każdego rejonu, na który przewidziany został nakład gazetek promocyjnych.

 

W dowolnej chwili możliwy jest Państwa przyjazd na miejsce kolportażu, w celu sprawdzenia założeń i uzgodnień, dokonanych w fazie koncepcyjnej. Kilkustopniowy proces weryfikacji dystrybucji, ma stanowić gwarancję rzetelnego wykonania usługi i zapewnić o dotarciu powierzonych nam materiałów reklamowych do potencjalnych klientów Państwa firmy.

 

 

 

 

Nasi klienci:

bautech.pngboardrockers.pngautometer.pngaxis.pngblirt.png5smakow.pngcalypso.pngbigapple.pngbioway.pnganna.pngcaptal.pngabaga.pngbushido.pngarte.pngauchan.pngbsfarm.pngabo.pngbrico.pngaviva.png4poryroku.pngbautech.pngboardrockers.pngautometer.pngaxis.pngblirt.png5smakow.pngcalypso.pngbigapple.pngbioway.pnganna.pngcaptal.pngabaga.pngbushido.pngarte.pngauchan.pngbsfarm.pngabo.pngbrico.pngaviva.png4poryroku.png