Info Distributions

Druk cyfrowy - oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo również wydruk cyfrowy następujących materiałów:

 

Zaletą druku cyfrowego jest jego jakość znacząco przewyższająca jakość wydruków na urządzeniach domowego użytku, niska cena oraz natychmiastowe terminy realizacji. Sprzęt, którym dysponujemy drukuje 100 arkuszy A4 na minutę, co pozwala nam realizować zlecenie "od ręki".

 

Dodatkowo istnieje możliwość sztancowania, bigowania, perforowania oraz laminowania Państwa wydruków w zależności od oczekiwań.

 

Zapraszamy do skorzystania z wysokiej klasy urządzenia cyfrowego marki Konica Minolta, która gwarantuje ekspresowe wydruki w formacie A3+ na papierze offsetowym, kredowym i ozdobnym w różnych gramaturach począwszy od 70g/m2 a kończąc na 300g/m2.

Nasi klienci:

arte.pnganna.pngbushido.pngbioway.pngautometer.pngauchan.pngbsfarm.pngcaptal.pngbautech.pngblirt.pngbrico.png4poryroku.pngboardrockers.pngabo.pngaxis.pngabaga.pngcalypso.pngaviva.png5smakow.pngbigapple.pngarte.pnganna.pngbushido.pngbioway.pngautometer.pngauchan.pngbsfarm.pngcaptal.pngbautech.pngblirt.pngbrico.png4poryroku.pngboardrockers.pngabo.pngaxis.pngabaga.pngcalypso.pngaviva.png5smakow.pngbigapple.png