Info Distributions

AGENCJA - Poznaj nas

Agencja

 

 

 

   Firma Info Distributions powstała w 2002 roku z myślą o małych oraz średnich przedsiębiorstwach. Nasza działalność ukierunkowana jest na druk i dystrybucję materiałów reklamowych. Kreujemy zewnętrzny wizerunek firmy, aktywnie wspieramy budowanie marki naszego Klienta. 

 

Agencja Info Distributions kierowana jest przez grupę młodych, ambitnych oraz kreatywnych ludzi z bogatym doświadczeniem w branży reklamowej. Naszym Klientom służymy swoją wiedzą i pełnym zaangażowaniem. 

 

Jesteśmy gwarantem najwyższej jakości usług i konkurencyjności cen.

 

O naszym profesjonalizmie i dynamice rozwoju firmy najlepiej świadczy wciąż poszerzana przez nas oferta oraz rosnąca z roku na rok liczba Klientów. Ciągłe doskonalenie naszych umiejętności i możliwości daje pewność najwyższego i w pełni profesjonalnego poziomu świadczonych przez nas usług.

 

 

 

 

 

 

Nasi klienci:

bioway.pngbsfarm.pngbrico.pngaviva.pngcalypso.png5smakow.pngauchan.pngbautech.pngbushido.pngautometer.pngarte.pngcaptal.pngaxis.pngabo.pngblirt.pngabaga.pngboardrockers.pngbigapple.png4poryroku.pnganna.pngbioway.pngbsfarm.pngbrico.pngaviva.pngcalypso.png5smakow.pngauchan.pngbautech.pngbushido.pngautometer.pngarte.pngcaptal.pngaxis.pngabo.pngblirt.pngabaga.pngboardrockers.pngbigapple.png4poryroku.pnganna.png