Info Distributions

AGENCJA - Poznaj nas

Agencja

 

 

 

   Firma Info Distributions powstała w 2002 roku z myślą o małych oraz średnich przedsiębiorstwach. Nasza działalność ukierunkowana jest na druk i dystrybucję materiałów reklamowych. Kreujemy zewnętrzny wizerunek firmy, aktywnie wspieramy budowanie marki naszego Klienta. 

 

Agencja Info Distributions kierowana jest przez grupę młodych, ambitnych oraz kreatywnych ludzi z bogatym doświadczeniem w branży reklamowej. Naszym Klientom służymy swoją wiedzą i pełnym zaangażowaniem. 

 

Jesteśmy gwarantem najwyższej jakości usług i konkurencyjności cen.

 

O naszym profesjonalizmie i dynamice rozwoju firmy najlepiej świadczy wciąż poszerzana przez nas oferta oraz rosnąca z roku na rok liczba Klientów. Ciągłe doskonalenie naszych umiejętności i możliwości daje pewność najwyższego i w pełni profesjonalnego poziomu świadczonych przez nas usług.

 

 

 

 

 

 

Nasi klienci:

anna.png4poryroku.pngbautech.pngcalypso.pngaviva.pngbrico.pngcaptal.pngabo.pngautometer.pngboardrockers.pngaxis.pngbigapple.pngblirt.png5smakow.pngbushido.pngbioway.pngarte.pngbsfarm.pngauchan.pngabaga.pnganna.png4poryroku.pngbautech.pngcalypso.pngaviva.pngbrico.pngcaptal.pngabo.pngautometer.pngboardrockers.pngaxis.pngbigapple.pngblirt.png5smakow.pngbushido.pngbioway.pngarte.pngbsfarm.pngauchan.pngabaga.png